Waniliowy czy Wanilinowy?

Zngidoe z nzmnyowsjai baamndaii pnwozearyrmpzodi na bykryjicsth uyewtiaetcsrnh nie ma znenzacia kjlneoość ltier pzry zpsaiie daegno słowa. Njwaażnjesize jset to, żeby piwezrsa i oittnasa lrteia była na swiom msiecju, ptozsoałe mogą być w niełaidze i w dlsazym ciągu nie pniwnoo to srzawtać polerbmów ze zoiuirezmenm ttskeu. Dezije się tak dgletao, że nie cytamzy wskzsyitch lteir w słowie, ale całe słowa od rzau.

Kojarzycie ten tekst? A teraz taki:

Cukier waniliowy i cukier wanilinowy…

No właśnie, tak się dawaliśmy nabijać w butelkę długie lata, najśmieszniejsze jest to, że nie przez producentów – ci byli wobec nas fair, pisali prawdę – ale naszym synapsom.

Różnica między wanilią, a waniliną jest. Ameryki nie odkryłam. Myślę, że dla każdego, kto lata kupował wanilinę szokiem było kiedy „odkrył” co tak naprawdę kupuje. Bo nie czarujmy się, kto 10 lat temu czytał składy produktów? A ta literówka której nie zauważał, czyniła cukier wanilinowy prawie waniliowym. A jak każdy z nas wie, prawie robi wielką różnicę.

Osobiście lubię aromat wanilii w deserach, ale ta wanilina mnie odstrasza. W ogóle jak to okropnie brzmi, etylowanilina,  wanilina. Ten twór o szkaradnej nazwie jest syntetycznym proszkiem rewelacyjnie imitującym aromat naturalnej wanilii. Czy wiecie, że pojawił się pomysł wyizolowania waniliny z kału krowiego? U niektórych spożywanie waniliny może podrażniać skórę, powodować egzemy. A to wszystko dla oszczędności. Produkcja sztucznego aromatu jest znacznie tańsza, czyli jak zwykle zyski producenta ponad nasze zdrowie.

Tymczasem cukier waniliowy możemy w banalny sposób przyrządzić sami w domu. Wystarczy cukier i laski wanilii.

cukier waniliowy1

Dla sporządzenia cukru waniliowego w takim słoiczku jak na zdjęciu potrzebne będzie:

  •  1-1,5 szklanki cukru (biały lub brązowy)
  •  2 długie laski wanilii (18 cm)
  •  szczelny słoik

cukier

Wanilię przekrawamy wzdłuż – ja najpierw kroję ją na kilka małych kawałeczków- i wydłubujemy ostrożnie nasiona. To zadanie nie należy do najprostszych, nasiona są tłuste, łatwo przywierają do nożyka. Zdrapujemy bardzo dokładnie, nawet niewielka ilość jest już bardzo aromatyczna. Następnie wrzucamy je do cukru i delikatnie blendujemy kilka sekund, tak, by nasiona dobrze wymieszały się z cukrem, a także po to by cukier miał szanse równomiernie przejść aromatem. Na koniec przesypujemy do ładnego słoiczka, wkładamy tam wydrążone laski, w nich również znajduje się mnóstwo aromatu. Zamykamy słoik szczelnie na kilka dni. Jeśli nie macie blendera wsypcie wszystko od razu do słoika i energicznie wstrząśnijcie. Na koniec nie pozostaje nam nic innego niż cieszyć się boskim aromatem prawdziwego cukru waniliowego. Ten aromat nie da się w żaden sposób porównać z syntetyczną próbką. Tak bardzo połechtał moje nozdrza, że za każdym razem kiedy otwieram słoik przypomina mi się okres kiedy robiłam go pierwszy raz. Serio.

Na koniec oczywiście jak zwykle chcę udowodnić, że produkcja własnego cukru jest znacznie tańsza. Przygotujcie się na szok! Ceny idą w tysiące…

cukry waniliowe porównanie

Nieźle co? Za cukier z prawdziwą wanilią trzeba zapłacić 299 zł za kilogram! Nie czuje się tego kupując maleńkie paczuszki, ale pomyślcie ile wydajecie pieniędzy w skali roku kupując je często. Taka mała 10 gramowa paczuszka cukru waniliowego kosztuje 3 zł. Kilogram zwykłego cukru kosztuje 4 zł, trzcinowego obecnie nieco więcej. Owszem cena lasek za kilogram szokuje jeszcze bardziej 3249 zł za kilogram! -kupując 2,5 gramową paczkę zapłacimy za nią 7 zł. Laski wanilii można jednak kupić już za 1,5 zł na allegro. Kupując w większej ilości cena za przesyłkę nieznacznie podwyższa cenę jednostkową. Można zamówić w przesyłce zbiorczej z rodziną, znajomymi.

Jakie są koszty mojego cukru za kg?

  • 1 kg cukru – 4 zł
  • 6 lasek wanilii (tyle potrzebowałabym na kg cukru)- 10,8 zł

Całościowy koszt prawdziwego cukru waniliowego zrobionego w domu wynosi 15 zł/ kg.

Połowa ceny za prawdziwy produkt, a nie syntetyczny proszek, którego zgubnych właściwości tak naprawdę nie znamy. Ktoś może się przyczepić, że wydłubywanie jest upierdliwe, nie zaprzeczę, ale nie trwa to jakąś wieczność, a poza tym taki słoik wystarcza mi na jakieś pół roku, Inni doczepią się, że cukier, że biały, że to biała śmierć. Jestem zwolenniczką eliminowania zbędnej chemii, ale nie kosztem ogromnych poświęceń. Nie popadajmy w skrajności. Życie mamy jedno, szanujmy je, ale pamiętajmy o drobnych przyjemnościach, nawet jeśli nie wszystkie są perfekcyjnie zdrowe. Wyobraźcie sobie ciężki dzień, zrobiliście wiele, jesteście z siebie dumni, aktywny dzień, zrealizowane cele, w jego trakcie zdrowe posiłki, więc pod wieczór zasiadacie na kanapie, włączacie spokojną muzykę i nagradzacie się…organiczną sałatą…? Nie wiem jak Wy, ale ja wolę taką nagrodę :-)

DSC_0755

 

Ceny i zdjęcia opakowań pochodzą ze strony Tesco online.

 

 

 

  • Weronika

    Nie pomyślałam, żeby spojrzeć na to z tej strony. Genialna analiza, nie mogę się doczekać następnych.

    • admin

      Cieszę się, że wpis Ci się podobał. Właśnie o to mi chodzi na moim blogu, aby pokazać rzeczy z pozoru oczywiste, na które w codziennym pędzie nie zwracamy uwagi.

  • też doznałam szoku kilka lat temu jak się o tym dowiedzialam :D od tego czasu robię sama tak jak w Twoim przepisie albo kupuje gotowy waniliowy w sklepach ekologicznych, wbrew pozorom nie jest az tak drogi, małe opakowanie kosztuje około złotówkę więc mozna sie tez pokusic jesli komus sie nie chce przygotowywać samemu w domu :) bardzo fajny wpis, szczegolnie daje do myslenia ta cena w przeliczeniu na kg :)

    • admin

      oo, to miałaś szczęście bo ja nie spotkałam jeszcze żadnego w dobrej cenie. Wiele rzeczy poddałam takiej analizie i w większości przypadków jestem zszokowana jak bardzo przepłacamy za wiele produktów. Kolejne analizy wkrótce, więc serdecznie zapraszam :-)