STOP dla GMO!Podpisujcie Petycję!

GMO

Kochani, nie chciałabym być nudna, ale po raz kolejny poczuwam się w obowiązku, żeby podzielić się z Wami tą informacją i poprosić o podpis. Poniżej znajdziecie informację, którą otrzymałam na maila, podpisujcie, rozsyłajcie, dzielcie się tą informacją ze znajomymi. Pamiętajcie, że tylko działaniem możemy coś zmienić.

Wczoraj Komisja Europarlamentu ds. Środowiska poparła projekt przepisów, które ułatwią krajom UE ograniczenie bądź zakaz upraw roślin genetycznie modyfikowanych…. ALE UWAGA! Równocześnie „przyklepano”, że decyzja o zakazie danej uprawy GMO będzie wiążąca prawnie tylko, jeśli kraj, który chce wprowadzić zakaz, wynegocjuje najpierw zgodę korporacji (!) planującej wprowadzenie danej uprawy GMO. PODPISUJCIE I NAGŁAŚNIAJCIE PETYCJĘ „NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI”

http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci

Zapis jest absurdalny, ale takie mamy czasy. Mamy dwie opcje do wyboru: załamać ręce i narzekać na całe zło świata, albo zmieniać (a raczej nie zmieniać…) go, choćby takimi drobnymi działaniami.

Wszystkie warzywa na zdjęciu pochodzą z tradycyjnych upraw, żadnych nawozów, żadnych pestycydów, żadnego GMO, mam nadzieję, że za kilka lat na moim blogu nadal będę mogła zamieszczać takie zdjęcia.